LG G5؛ اولین موبایل که با اندروید نوگت عرضه میشود

LG G5؛ اولین موبایل که با اندروید نوگت عرضه میشود

شرکت ال‌جی با معرفی آخرین محصول خود LG G5 همراه با نسخه اندروید نوگت، افتخار تولید اولین گوشی هوشمند همراه با آخرین نسخه پلتفرم اندروید را از آن خود کرد. این شرکت حالا بعد از گوگل دومین شرکتی است که به روز رسانی این نسخه از اندروید را برای محصولات خود عرضه کرده است.

شرکت ال جی همواره جزو اولین شرکت‌هایی بوده است که آخرین به روز رسانی‌های اندروید از Lollipop گرفته تا Marshmallow را در اختیار کاربران محصولات خود قرار داده است. البته همیشه این مسئله وجود داشته که معمولا این به روز رسانی‌ها با آخرین محصولات تولید شده این شرکت سازگاری بیشتری داشته اند.

نسخه اندروید ۷ نوگت به ارائه قابلیت‌های کاربردی جدید معروف است، به عنوان مثال جابه‌جایی سریع از آخرین دو برنامه اجرا شده، تقسیم صفحه نمایشSplit-Screen  بازکردن چند پنجره هم زمان نمونه هایی از این قابلیت‌ها هستند که با وجود صفحه نمایش بزرگ LG 5، بسیار کاربردی به نظر می‌آید.

اما سوالی که وجود دارد این است که آیا عرضه نسخه نوگت اندروید، LG G5 را جذاب تر می‌کند یا خیر. مسلما این قابلیت برای افرادی که قصد دارند تا چند هفته آینده گوشی هوشمند جدید بخرند شاید بتنواند ایده آل به نظر بیاید اما تا همین حالا نیزاز LG G5 انتقادات فراوان شده است و شایعاتی مبنی براین است که محصول بعدی ال جی، LG G6 سال آینده دست‌خوش تغییرات فراوانی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *