۱۳۹۵ Galaxy S7 Edge هم آتش گرفت

۱۳۹۵ Galaxy S7 Edge هم آتش گرفت

هنوز مدت زمان زیادی از آتش گرفتن Note 7 سامسونگ نگذشته که حالا خبر آتش گرفتن Galaxy S7 Edge نیز به این وضع اضافه شده است.

Phone Arena در گزارشی اعلام کرد: “طبق گفته یک منبع ناشناس، ظاهرا یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای تلفن همراه آمریکا ادعا کرده است که یکی از مشتریانش، گوشی Galaxy S7 Edge سوخته‌ای را به محل این شرکت آورده و اصرار داشته که دستگاه هنگام شارژ منفجر شده است.”

این اتفاق هفته گذشته زمانی رخ داد که صاحب یک گوشیS7  موبایل خود را شب تا صبح به شارژ زد که البته از شارژر خود سامسونگ نیز استفاده کرده بود. این فرد همچنین ادعا کرده کهGalaxy s7 Edge  خود را دو هفته قبل از آن در ازای Note7 دریافت کرده است.

متاسفانه این اولین نمونه Galaxy S7 نیست که با این مشکل روبرو شده است. ماه گذشته، یک کارگر ساختمانی از سامسونگ به دلیل منفجر شدن گوشی S7 اش که داخل جیب شلوارش بود شکایت کرد. ظاهرا این انفجار باعث سوختگی شدید ران پای این شخص شده بود. قبل از آن نیز شخص دیگری از انفجار دستگاهش هنگام شارژ خبر داده بود.

با وجود آتش سوزی های اخیر، سامسونگ همچنان توانست در سه ماه آخر سال جان سالم به در ببرد اما کافیست یک محصول دیگر از این شرکت دچار چنین حادثه‌ای شود تا آتشی به جان این غول کره‌ای بیفتد که شاید دیگر التیامی برای آن در کار نباشد.

منبع: ITiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *