مشکل آپدیت ویندزو ۱۰

مشکل آپدیت ویندزو ۱۰

کاربرانی که با به روزکردن ویندوز ۱۰ در رایانه های شخصی خود نسخه ۱۶۰۷ این سیستم عامل را روی آنها نصب کرده اند، با قطع ناگهانی دسترسی به اینترنت بی‌سیم مواجه می شوند.

به گزارش فارس، به دنبال وقوع این مشکل مرکز رفع عیب ویندوز ۱۰ به کار افتاده و پیامی دال بر اشتباه در پیکربندی آی پی معتبر به نمایش درمی‌آید.

بسیاری از کاربران ویندوز ۱۰ که این سیستم عامل را به روز کرده‌اند می گویند با نصب بسته به روزرسان KB 3201845 امکان استفاده از خدمات وای – فای را از دست داده اند. به نظر می رسد بسته یاد شده دارای آسیب پذیری هایی باشد که موجب این مشکل شده است.

پیش از این هم مشکلاتی در ارتباط با استفاده از وای – فای در محیط ویندوز ۱۰ گزارش شده بود، اما دامنه این مشکل هم اکنون بسیار گسترده شده است. قبلا هم مشکلات مشابهی در زمان استفاده از وای‌فای در محیط ویندوزهای ۷ و ۸٫۱ گزارش شده بود.

مایکروسافت پس از اطلاع از وقوع این مشکل بیانیه ای صادر کرده و تصریح کرده گزارش‌هایی در مورد مشکل اتصال به اینترنت بعد از به روز کردن ویندوز ۱۰ وجود داشته است. این شرکت توصیه کرده کاربران برای حل مشکل یاد شده رایانه های شخصی خود را دوباره راه‌اندازی کنند و در صورت حل‌نشدن مشکل به آدرس https://support.microsoft.com/help/10741/windows-10-fix-network-connecti… مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *