شارژر وایرلس برای آیفون

شارژر وایرلس برای آیفون

همانطور که می‌دانید یکی از تکنولوژی‌هایی که امروزه زندگی بشر را بسیار ساده کرده، شارژر بدون سیم است. شما می‌توانید به سادگی موبایل خود را روی یک صفحه رها کنید تا شارژ شود.

امکانی که سالها است برای موبایل‌های سامسونگ و برخی موبایل‌های اندرویدی دیگر فراهم شده است اما همه کاربران آیفون از آن بی‌بهره هستند مگر اینکه یک گجت جداگانه برای این کار خریداری کنند. حالا ما می‌خواهیم یک روش دیگری را به شما نشان بدهیم که خودتان چگونه می‌توانید برای آیفون شارژر بدون سیم بسازید و باتری آن را به راحتی شارژ کنید.

ابتدا باید یک کارت wireless charging receiver برای آیفون خود بخرید. این کارت را می‌توانید از مغازه‌های الکتریکی بزرگ و یا اگر امکان دارید از آمازون بخرید که قیمتی حدود ۱۶ دلار دارد.

این کارت را پشت آیفون خود بچسبانید و سیم آن را به سوکت شارژ گوشی وصل کنید، طوری آن را تا کنید که اضافه آن بیرون نزند.

به همین سادگی کار تمام است. حالا فقط کافی است تا یک دستگاه بگیرید که باتری را وایرلس شارژ کند، اما مدل یا مارک آن می‌تواند هرچیزی باشد.

اگر هم می‌خواهید زمانی که در حال رانندگی هستید موبایلتان شارژ شود، می‌توانید دستگاهی شبیه به عکس پایین بگیرید و زمانی که آیفون خود را روی آن قرار می‌دهید باتری را با برق فندک ماشین شارژ می‌کند.

منبع: ITiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *