سرفیس یا مک بوک

سرفیس یا مک بوک

مایکروسافت در تبلیغات اخیرش کاربران مکبوک را مورد هدف قرار داده است و به نظر می‌رسد به هدف خود رسیده‌ است. این غول نرم‌افزاری ادعا کرده که در جریان فروش ” سرفیس پرو ۴″ در جمعه سیاه(Black Friday)، ماه نوامبر بهترین ماه فروش محصولات سرفیس بوده است. مایکروسافت هنوز آمار دقیق فروش را اعلام نکرده اما ادعا می‌کند که خریداران در حال کوچ از مکبوک به سرفیس هستند.

مایکروسافت معتقد است که ناامیدی‌های به وجود آمده پس از رونمایی از مکببوک جدید و برنامه‌های تعویض مکبوک، موجب تغییر نگرش خریداران و روی آوردن آنها به سمت سرفیس بوده است. بازهم مایکروسافت از دادن آمار دقیق خودداری کرده اما به طور مبهم ادعا کرده که “برنامه‌ تعویض مک‌بوک‌های قدیمی با سرفیس پرو ۴، با استقبال بی‌نظیری همراه بوده است”.

در کنار فروش بالای سرفیس، مایکروسافت در حال تلاش برای افزایش تولید سرفیس بوکهای مدل performance base جدید خود است. قویترین سرفیس‌بوک موجود در حال حاضر در استرالیا و نیوزیلند آماده فروش است و به زودی و در سه ماهه اول سال جدید به اتریش، چین، فرانسه، آلمان، هنگ‌کنگ، ژاپن، سوییس و بریتانیا خواهد رسید. مایکروسافت هنوز برنامه فروش سرفیس استودیو و اخبار زمان ارائه کامپیوترهای “All-in” در خارج از ایالات متحده را منتشر نکرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *